MÖBLER / Skåp & hyllor / Barskåp 12066100
nr 1206 6100
Barskåp
ek, Barockstil. Längd: 105. Djup: 45 cm, höjd: 147 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 24 september 2018
kl 20:22:49
21/9 14:08:04
100 kr
24/9 20:15:24